• Yazılımımız tamamen kendimize ait olup, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli geliştirilmektedir. SEO özellikleri üst seviye olup SEO uyumludur. Mobil uyumludur. Türkçe yönetim paneline sahiptir.
  • Net Dünyası, DAP Yapı'nın yenilikçi anlayışla hayata geçirdiği DAP Vadisi Kağıthane lokasyonunda bulunmaktadır.
  • Her biri alanında uzman ekip ile müşteri ihtiyacına yönelik olmak üzere yazılım, teknik destek ve her türlü sorulanız ile birlikte her zaman bize ulaşabilirsiniz.
  • Net Dünyası, binlerce web sitesine hizmet vermektedir. Emlak, sağlık, güvenlik, otel ve eğlence sektörü ve kozmetik gibi birçok alanda ya da kişiye özel tasarımların yer aldığı web siteleri gibi yapmış olduğumuz çalışmaları Referanslarımız kısmından inceleyebilirsiniz.
     

Sitemize üye olarak Ürünler kısmından size uygun ürünü seçerek satın alabilirsiniz. Ödeme onayının ardından 20 dakika içerisinde internet sitenizin kurulumu tarafımızca yapılacaktır ve web siteniz aktif olarak kullanıma açılacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra telefon numaranıza bilgilendirme yapılacaktır. Site yönetim bilgileriniz mail adresinize gönderilecektir. Sizlere gönderilen yönetim paneli aracılığıyla site içeriklerinizi istediğiniz gibi girebilecek ve yönetebileceksiniz. Dilerseniz satın almadan önce hazır site şablonlarımızdan birisi seçerek ücretsiz deneyebilirsiniz.

Bir web sitesinin yapımı ortalama 1 hafta, 1 ay gibi zaman alabilmektedir. Net Dünyasının yapmış olduğu  site kuran hazır web sitesi yazılımı ile bir web sitesinde ihtiyaç duyulan her şey önceden hazırlanmıştır. Bu sayede yaklaşık 20 dakika gibi kısa bir zamanda internet sitesi kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Hızlı bir şekilde internet sitesi kurulumu sağlayan sistemimiz sayesinde binlerce web sitesine hizmet vermekteyiz. Bu nedenden dolayı sektöre göre  fiyatlarımız uygundur.

Evet. Tüm müşteri sitelerimiz gibi sizin de web siteniz Google'da ve diğer arama motorlarında çıkacaktır.

Evet. Alan adınızı aldığınız yerden dns adreslerimizi tanımlamanız yeterli olacaktır. Nasıl yapılacağı konusunda destek almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. DNS değişikliği konusunda ekibimiz sizi yönlendirecektir.

Evet. Satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde hiçbir neden belirtmeksizin iade talebinde bulunabilirsiniz.(Domain hariç)

Evet. info@siteadi.com gibi alan adınızın uzantısının bulunduğu mail adresleri açabilirsiniz.

Online kredi kartı, banka hesap kartı, havale, eft ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler 3d ve SSL ile korunmaktadır. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde kaydedilmemektedir. Havale ile yapacağınız ödemelerde ödeme bildiriminde bulunmanız işleminizi hızlandıracaktır.

Kendi özel sunucularımız Türkiye'de bulunmaktadır.

Hazır site yönetim panelimiz tamamen Türkçedir. Müşterilerimizin en kolay şekilde yönetebilmesi için her ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmıştır. Kolay bir ara yüze sahiptir. Ayrıca takıldığınız yerlerde ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Evet. Arama motoru için gerekli site içi ayarlamalar sistem tarafından otomatik olarak ayarlanmaktadır.

Hazır web sitesi yazılımı ve tasarım daha önceden hazırlanmış internet sitesidir. Hazır web sitesi yönetim paneli aracılığıyla ihtiyacınıza uygun yazılımları kodlama bilmeseniz de kullanabilir ve özelleştirmeleri yapabilirsiniz. Hazır web sitesi şablonları tasarım programları kullanılarak önceden hazırlanmıştır ve bu şablonlardan arasından beğendiğinizi kullanabilmeniz için yazılıma eklenmiştir. Hazır web sitesi şablonları indirilmeden direkt yönetim paneli aracılığıyla düzenlenmektedir. Hazır web sitesi satın al linki aracılığıyla arasında beğendiğiniz hazır web sitesi paketi şablonunu satın alabilirsiniz. Net Dünyası olarak hazır web sitesi fiyatları arasında en uygun ve en iyi hazır web sitesi hizmeti vermekteyiz. Hazır web sitesi paketleri içerisinde şablonlar ücretsizdir ve hazır web sitesi kurmak için paket fiyatları haricinde ekstra bir ücret ödemezsiniz.

Net Dünyası, online internet sitesi oluşturma yazılımıdır. Site kurmak için herhangi bir program kurmanıza, şablon indirmenize gerek yoktur. Tüm işlemleri online olarak yapabilirsiniz. Örnek web sitelerini referanslarımız sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

İnternet sitesi kurmak için öncelikle ihtiyacınızı belirlemelisiniz. Örneğin; haber sitesi kurmak, kurumsal web sitesi kurmak, emlak sitesi kurmak, kişisel web sitesi kurmak, dernek web sitesi kurmak, alışveriş sitesi kurmak, avukat sitesi kurmak, rent a car sitesi kurmak arasında fiyat farklıkları olacaktır. İhtiyaçlarınıza göre site kurma fiyatları değişmektedir. İhtiyaçlarınıza göre ve paket özelliklerine göre hazır internet sitesi fiyatları değişmektedir.

Evet. Web sitesi paketlerimizde .com, .net, .org alan adları paket içerisinde ücretsiz olarak verilmektedir. com uzantılı web sitenizi kolaylıkla kurabilirsiniz. Aynı şekilde .org site kurmak, .net site kurmak da seçtiğiniz alan adı boştaysa oldukça kolaydır.

Mobil uyumlu, mobil cihazlarda sorunsuz çalışan web sitesi kurmak için ekstra bir site daha kurmanıza gerek yoktur. Net Dünyası, responsive (mobil uyumlu) çalışarak bunu  tüm işlerinde uygulamaktadır.