Perpa Web Tasarım

Perpa Web Tasarım

 

Net Dünyası ailesi olarak Perpa da hizmet vermekteyiz. Tabi Perpa da hizmet vermemizin bazı artıları olacaktır. Bunun en başına Perpa’daki firmalara bazı avantajlar sunmaktayız. Kısaca Perpa web tasarım denilince akla bizim gelmemizi sağlamak için çalışmaktayız. Gerek kalitemiz gerekse güvenilirliğimize bakarak bizi değerlendirebilirsiniz.

 

Perpa Web Yazılım Hizmeti;

Her ne kadar Perpa web tasarım diye adlandırsak ta aslında web tasarımdan ziyade web yazılım demek daha doğru olur. Yani web site hizmetlerin bir arayüz yani tasarım birde arka plandaki yazılım hizmetleri var. Bu bağlamda Net Dünyası olarak asıl işimiz yazılım diyebiliriz. İlk etapta her zaman sitenizin güzel gözükmesi önemlidir. Ancak yola çıktığınızda web sitesi yazılımın ne kadar önemli olduğunu anlarsınız. Yani bizim için gerek Perpa web tasarım gerekse Perpa web yazılım önemlidir.

Perpa Web Programlama;

Günümüzde artık her işletmenin bir programa ihtiyacı vardır. Perpa web programlama konusunda da iddialıyız. Yani size özel web çözümleri sunabiliriz. Ve iddiamız sözde değil ispatlıdır. Onlarca firmanın gerek muhasebe gerekse diğer işleri için web üzerinde çözümler sunduk. Yani sizin için web programla hizmeti sunuyoruz. Örneğin bir muhasebe programına ihtiyacınız var, ancak piyasada ki hiçbir muhasebe programı size istediğinizi vermemektedir. İşte bu aşamada Net Dünyası devreye girer. Sizin işinizi ve aşamalarını tek tek öğrenip size özel web yazılım yapar. Ve siz ne fazla ne eksik web programlama hizmeti alarak tam olarak size gerekli bir hizmet almış olursunuz.

 

Perpa Web Tasarım Olarak Bazı Referanslarımız;

 

  1. Drone Dünyası,
  2. Cenova Bilişim,
  3. Güvenlik Market,
  4. Tianty,
  5. Yld Adaptör,
  6. Mk Güvenlik,
  7. Nova Sys,
  8. Bilgem Güvenlik,
  9. Acdc Güç Kaynakları,
  10. Pozitif Güvenlik,

 

 

 

Saygılarımla

Yazılım & Seo & Tasarım

Şahabettin YILDIRIM